Het kan echt anders!
Bel gerust bij medische of andere vragen of voor een consultafspraak:
088 - 99 88 990
(voor spoedgevallen dag en nacht)
Het HIN heeft met alle verzekeraars een contract
Vermeld bij twijfel de AGB-code (22) 220087.
of 06280704
Nieuws
|
dinsdag, 07 februari 2012 In het Eindhovens Dagblad verscheen een artikel waarin Jak Dekker van de Zelfstandige Klinieken Nederland (ZKN) stelt dat de zorgverzekeraars verzuimen de concurrentie onder de ziekenhuizen op te voeren en zo de vernieuwing in de zorg afremmen.
Lees meer |
|
donderdag, 16 juni 2011 Vanaf 14 juni 2011 wordt het Heelkunde Instituut Nederland (HIN) opgenomen in ZorgDomein, het verwijssysteem voor de huisartsen naar de tweede lijn. Het zorgdomein omvat zo’n 80 zorginstellingen, Lees meer |
Ervaringen oud-patiënten
|
dinsdag, 01 mei 2012 Graag zou ik een recentie willen schrijven over mijn operatie. |
|
vrijdag, 27 april 2012 Grote dank aan het team van dokter Van Rijn en de anesthesioloog en de medewerkers van de kliniek in Amstelveen.Lees meer |
Patiënten over het testresultaat Consumentenbond
|
| zondag, 14 augustus 2011 Beste Ton, |
Heelkunde Instituut Nederland: bedankt |
|
|
|
|
hierbij wil ik jullie bedanken voor de goede zorgen. Ben erg tevreden over dokter van Erp (en zijn personeel). De zorg en interesse van hem voor en na de operatie hebben mij erg goed gedaan. Operatie is goed verlopen [red: het betrof hier een galblaasoperatie] en ben erg blij dat ik via zilveren kruis naar jullie doorverwezen ben. Ook complimenten aan het personeel van het HIN. Superbedankt voor de snelle behandeling en de goede zorg.
Monica Verkerk
|



